Důmyslně řešený nábytek vám usnadní zařizování interiéru

Máte v dětském pokoji málo místa, ale přesto do něj potřebujete „uložit“ své dvě, tři či čtyři děti? Plánujete nový obývací pokoj, ale nechce se vám zdlouhavě přemýšlet, jaké skříňky, police a vitríny byste do něj mohli pořídit? Jsou různé sestavy, které můžete použít a usnadnit si tak zařizování v různých pokojích. Najdete je např. na Signal-nabytek.cz.

Nábytkové sestavy a stěny

K oblíbeným mezi zájemci o zařízení obývacího pokoje, ale také předsíně, nebo třeba studentského či hostovského pokoje, patří nábytkové sestavy a stěny. Kupříkladu do obývacího pokoje teď můžete koupit obývací stěnu ODYS San Remo za 8 179 Kč se slevou 42 % z původní ceny. Velmi hezky vypadá i obývací stěna OSKAR v bílé barvě nebo ve variantě dub sonoma. Tady je sleva 42 % nebo 48 % dle barvy. 

Tyto obývací stěny se dají použít i do dětského pokoje větších potomků. Upotřebíte jak stolek pod TV, náctiletí často v pokoji TV mají… O skříňkách, vitrínách a poličkách nemluvě. Je ale potřeba, aby dítě mělo u další stěny klasickou šatní skříň a postel. Tedy pokud nežije ve stylu udržitelné módy, pokud už neroste do výšky, a oblečení má pár skvěle kombinovatelných kusů ve vyšší kvalitě.

Patrové postele

Potřebujete do pokoje vměstnat víc dětí? I to se dá, stačí podívat se na patrové postele a vybrat tu správnou. I tady jde o chytré vybavení, které šetří místem. Koupit se dají i zajímavě řešené patrové postele, kdy nejsou umístěny klasicky pod sebou, ale jakoby tvoří písmeno „L“. Pod vrchní postelí tak vznikne místo na psací stůl, křeslo nebo třeba domeček.

Botníky do předsíně

Šikovné jsou i botníky, které slouží k uschování obuvi i jiných doplňků, hraček na písek, deštníků, pláštěnek… Nahoře mají sedací plochu, a tak dovnitř uklidíte, co je potřeba a na botní si při obouvání sednete. I tady vyřešíte jedním nábytkem dvě „věci.

Podívejte se na levný a kvalitní nábytek na Signal-nabytek.cz. Jistě si vyberete a budete spokojeni, jak jste při nákupu ušetřili i více než 50 % z původní ceny.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram